מרפאת עיניים

מרפאת עיניים במרכז דוד הרצליה מטפל:

נוירואופטלמולוגיה

צניחת עפעפים

טשטוש ראייה

קטרט

 

מחלות של עצב הראיה

הפרעות בשדה הראייה

אי שוויון באישונים

בדיקות עיניים תקופתיות

 

גלוקומה

כתמים שחורים בעיניים

קורי עכביש בעיניים

יעוץ וטיפול ברפואת עיניים כללית

רפואת עיניים ואסתטיקה של הפנים

ניתוח הרמת עפעפיים וניתוחי שחזור עפעפיים וגידולים

ניתוח פתיחת דרכי הדמעות

ניתוח ארובת העין

יעוץ וניתוחי אסתטיקה של הפנים והעין

הרופאים שלנו

ד"ר עידית מהרשק

ד״ר עידית מהרשק

מומחית עיניים, התמחות על בנוירואופטלמולוגיה קרא עוד>>

קרא עוד>>

ד"ר חטיב נור

ד"ר חטיב נור

רופא עיניים, מנתח אוקולופלסטיקאי, דרכי דמעות וארובה קרא עוד>>

קרא עוד>>

מידע כללי על טיפול רפואי

העיניים הן חלון לעולם, ואנו יודעים כמה חשוב לשמור על בריאותן ותפקודן. במרפאתנו, תוכלו למצוא צוות רופאים מיומנים ומנוסים, המתעסקים בכל תחום רפואת העיניים, החל מבדיקות עין רגילות וסדנאות עד לניתוחים עיניים מתקדמים.
רופאי עיניים מטפלים בבעיות ובמחלות בעיניים ובהפרעות ראייה, עושים בדיקות עיניים שגרתיות ונותנים מענה לכל בעיה.

בין המצבים הרפואיים שבהם רופאת עיניים או רופא עיניים מטפלים: דלקות עיניים, אי שוויון באישונים, גלאוקומה, מחלות עצב הראיה, קטרקט ומחלות רשתית.

אנו עוקבים אחרי הטכנולוגיה העדכנית ביותר ומשתמשים בציוד רפואי מתקדם כדי להבטיח את האבחון הטוב ביותר והטיפול המתאים לצרכי כל לקוחותינו. נחשוב עבורנו שהשירות שאנחנו מספקים הוא לא פחות ממעלה גבוהה, וכי כל מטופל ירגיש שהוא בידיים טובות.

מרפאת עיניים אנו עובדים עם רופאי עיניים מתמחים באבחון ובטיפול במגוון מצבים רפואיים הקשורים לעיניים, והם משתמשים בכלי רפואיים מתקדמים כדי לספק שירותי רפואה איכותיים. במרפאת עיניים,אנו מבצעים בדיקות רפואיות מגוונות, טיפולים לבעיות רפואיות עיניים שונות, טיפולים רפואיים לעיניים יבשות, ועוד. מרפאות עיניים גם מספקות ייעוץ רפואי ומציינות ברופאים מומחים בתחום רפואת העיניים. הן מהוות מקום חשוב במערכת הבריאות ושימושיותן נמשכת לכל גיל וכל צרכיה הרפואיים של הקהל הרחב.

בבעיות רפואיות שקשורות לעיניים ולראייה. הוא מספק שירותי רפואה איכותיים בתחום העיניים והראייה, ועשוי לבצע בדיקות רפואיות מגוונות כמו בדיקות ראייה, בדיקות עיניים, ובדיקות לחץ עיניים. אנו משתמשים בכלים רפואיים מתקדמים ובטכנולוגיה מודרנית כדי לאבחן ולטפל בבעיות רפואיות שבעיניים.

 

נוירואופטלמולוגיה

נוירואופתלמולוגיה היא תת-תחום שבתחום הרפואה, שמתמקד באבחון וטיפול בבעיות רפואיות שקשורות למערכת הראייה ולתפקודי העין. הנוירואופטלמולוגיה מצויה בפיתוח ובתפתחות מתמדת, בהתאם להתקדמויות בטכנולוגיה רפואית ובחקר מדעי.

תחום זה עשוי לטפל בפרופילקסיה ובטיפול שונים בפגיעות עין, בהפרעות רפואיות כמו גלקומה (בעיה בלחץ העיני), דמעות עין, ועוד. הנוירואופתלמולוג משתמש בכלים רפואיים כמו דיאגרמות, בדיקות מוחיות, ובדיקות עין מתקדמות כדי לאבחן ולטפל בבעיות אלו.

בנוסף, הנוירואופתלמולוג מתעסק גם בבעיות רפואיות כלליות שעשויות להשפיע על הראייה ועל פרקטיקת הראייה, כמו במקרים של מחלות נוירולוגיות שמשפיעות על העין כחלק מהמערכת הנוירולוגית. הנוירואופתלמולוג משתתף גם בחקירת מקרים של חשש מהתפתחות מחלות נוירולוגיות בעתיד.

אם יש לכם שאלות או בקשות אנחנו כאן לשמוע ולעזור. אנו מתרגשים להיות המקום שתוכלו לסמוך עליו בכל עניין שקשור לבריאות העיניים שלכם

בואו ובקרו במרפאת העיניים שלנו כדי לקבוע פגישה ראשונית או לקבל מידע נוסף. אנחנו כאן כדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר ולסייע בשמירה על בריאות העיניים שלכם.