רופא נשים פרטי

במרכז רפואי דוד יש מחלקה גניקולוגית שבה אנו מציעים אבחון וטיפול מטען גניקולוג פרטי. הישרות ניתן לנשים ונערות. השירות כולל בדיקות טיפולים ושנים: בדיקות נשים שיגרתיות, מרפאת נשים לנערות, מרפאה לטיפולי פורית, טיפולי נשים בגיל המעבר, מעקב היריון, שקיפות עורפית, סקירת מערכות, אולטרסאונד גניקולוגי, מיומות (שרירנים), התקן תוך רחמי ועוד.

במרפאה שלוש רופאות נשים שהינן מומחיות מן השורה בתחומן. המספקות ייעוץ וטיפול מקצועי, תוך דגש על סבלנות ויחס אישי.

ד"ר חגית קליגר – רופאת נשים, מומחית בגינקולוגיה ובמיילדות

ד"ר קטי שלוש – רופאת נשים ופריון מומחית בגניקולוגיה ומיילדות

ד"ר אווה דדוש – מומחית בגינקולוגיה ומיילדות, מעקב הריונות מיוחדים, סקירת מערכות

 

כל היתרונות גינקולוג פרטי

במהלך חייה של האישה היא תעבור בצמתים שונים בחיים אצל רופאת נשים, בגיל ההתבגרות, הפעם הראשונה בביקור אצל רופאת נשים, במהלך חייה לבדיקות שגרתיות, בהריונות, ובגיל המעבר. נשים רבות מסתייגות ונמנעות מביקורת אצל רופאת נשים מאחר שמדובר בנשוא רגיש ואינטימי. יש המעדיפות לפנות אל רופאת נשים פרטי, ממספר סיבות, זמינות התורים מהירה יותר, יש לך אפשרות לבחור את הרופאה המועדפת עליך, בנוסף רופאת נשים פרטית תגלה סבלנות רבה יותר ויחד אישי יותר כלפי המטופלת במיוחד שיש קושי כלשהו. בניגוד לקופות החולים בהן יש עומס שבא לידי ביטוי בזמן קצר שיש לגניקולוג להעניק לכל מטופלת. גניקולוג פרטי יקדיש  הזמן הנדרש ללא צורך למהר, כך יוכל להעניק את התמונה המלאה, לענות על שאלות, לעשות אבחון ולהמליץ על טיפול ומעקב בהתאם.

יתרון נוסף שרוב המקרים ביקור אצל רופאת נשים פרטית ממומן האופן חלקי או מלא על ידי ביטוחי בריאות פרטיים או דרך ביטוחים משלימים בקופת החולים. חשוב לבדוק לפני מהם תאני הביטוח שלכם ומה הוא מכסה.

 

תפקידן של רופאת נשים במרכז רפואי דוד

רופאי נשים פרטיים מספקים ייעוץ מלא בכל תחום גניקולוגי, כולל בדיקות שגרתיות, בדיקת PAP, היריון, מיילדות, פריון, מחלות גניקולוגיות, אמצעי מניעה ועוד.

יעוף[ץ הפרטי כולל, אבחון באמצעות בדיקות שונות, בחלק מהמקרים תשלח המטופלת לבצע בדיקות ובהתאם לממצאים יומלץ על הטיפול המתאים ביותר, בין אם מדובר בהפלות חוזרות, שרירנים ברחם, טיפול בגיל המעבר, מעקב היריון או טיפולי פוריות. רופאת הנשים תציג למטופלת את כל הפתרונות האפשריים. במהלך הטיפול המטופלת מקבלת מקצועיות במלוא הרגישות ושמירה על דיסקרטיות מלאה.

כל הטיפולים במקום אחר

מרכז רפואי דוד מאפשר לכל מטופלת לקבל את הבדיקות הנדרשות, החל משקיפות עורפית, סקירת מערכות, אולטרסאונד גניקולוגי ועוד. כל מטופלת תוכל לבחור אם לבצע את הבדיקות במרכז רפואי דוד או בקופת החולים שלה. היתרון המשמעותי שזמני המתנה קצרים ביחד לקופות החולים. אצלנו זמני המתנה לבדיקות גניקולוגית קצרים וללא עיכוב.

מרפאת נשים במרכז דוד הרצליה מטפל:

גניקולוגיה כללית

בדיקות PAP

אולטראסאונד

מרפאת נשים לנערות

בדיקות PAP

סקירת מערכות ראשונה

סקירת מערכות שניה

אולטראסאונד

מעקב הריון

גיל המעבר

 

בדיקות וליווי הריון

סקירת מערכות מורחבת

אולטראסאונד

טרטולוגיה

 בדיקת שקיפות עורפית

מרפאת פיריון

טיפולי I.V.F

 

הרופאות שלנו

ד"ר קטי שלוש רופאת נשים ופריון מומחית בגניקולוגיה ומיילדות

ד״ר קטי שלוש

רופאת נשים ופריון מומחית בגניקולוגיה ומיילדות

קרא עוד>>

ד"ר אווה דדוש מומחית בגינקולוגיה ומיילדות, מעקב הריונות מיוחדים, סקירת מערכות

ד״ר אווה דדוש

מומחית בגינקולוגיה ומיילדות, מעקב הריונות מיוחדים, סקירת מערכות/

קרא עוד>>

ד"ר חגית קליגר רופאת נשים, מומחית בגינקולוגיה ובמיילדות

ד"ר חגית קליגר

רופאת נשים, מומחית בגינקולוגיה ובמיילדות

קרא עוד>>