מרפאת גניקולוגיה לנערות

מרפאת גניקולוגיה לנערות במרכז דוד הרצליה מטפל:

גניקולוגיה כללית

בדיקות PAP

 

 

התאמת גלולות

חיסון פפילומה

 

 

אולטראסאונד

גניקולוגיה לנערות

אנדומטריוזיס

כאבי מחזור

הרופאות שלנו

ד"ר אווה דדוש מומחית בגינקולוגיה ומיילדות, מעקב הריונות מיוחדים, סקירת מערכות

מומחית בגינקולוגיה ומיילדות, מעקב הריונות מיוחדים, סקירת מערכות.
קרא עוד>>

ד"ר חגית קליגר רופאת נשים, מומחית בגינקולוגיה ובמיילדות

רופאת נשים, מומחית בגינקולוגיה ובמיילדות
קרא עוד>>

מרפאת גניקולוגיה לנערות - מידע כללי

המעבר מילדות לנערות הוא חוויית חיים ייחודית ומרתקת, אך עשויה לגרום לקשיים פיזיים ורגשיים. מרפאות לנערות מתבגרות הן מקום חשוב שבו ניתן לספק תמיכה, ייעוץ, והכוונה לצורך התמודדות חיונית עם האתגרים שנערכות בתקופה זו.

המעבר המורכב

נערות מתבגרות יכולות להתמודד עם מגמות רבות ולחוות קשיים שונים במהלך המעבר הפיזי והרגשי שלהן. פעמים רבות, יש צורך בתמיכה של רופאת נשים המומחית בתחום  כדי לעזור להן לפתח את עצמן בצורה בריאה ומבוססת.

מרפאת נשים כמרכז לתמיכה

מרפאה גניקולוגית לנערות מתבגרות מהוות מרכז ייחודי שמספק כלי להתמודדות עם האתגרים המגוונים של גיל ההתבגרות. הנדרשת תמיכה רגשית, והדרכה בנוגע להתמודדות עם שינויים פיזיים ונפשיים.

ייעוץ והדרכה

המומחים במרפאה גניקולוגית מספקים ייעוץ אישי שמתמקד בצרכיהן המיוחדים של כל נערה. דיבורים פתוחים ומקצועיים עם מומחים יכולים לסייע לנערה להבין את תחושותיה ולפתח יכולת לתקשורת יעילה עם עצמה ועם הסובלנות.

תמיכה פיזית

במהלך ההתבגרות, ישנה התפתחות פיזית רבה, ולפעמים יש צורך בטיפוח פיזי, התפתחות השדיים,  הווסת, והתמודדות עם שינויים במבנה הגוף יכולים להיות אתגרים שדורשים תמיכה מיוחדת.

חינוך והכשרה

מרפאה גניקולוגית לנערות מתבגרות יכולות לספק הכשרה בנושאים הקשורים לחינוך מיני, בריאות מינית ודימוי גוף. המקום יכול לשמש כמרכז לפעילויות חינוכיות שמטרתן לחזק את האיכות הפיזית והרגשית של הנערות.

התמודדות עם נושאים רגשיים

מרפאת נשים לנערות מתבגרות נכנסות להתמודדות עם נושאים רגישים, כגון הורמונים, תחושות של גוף ודימוי עצמי, ויכולת להתמודד עם מערכות יחסים. המרפאה מספקת תמיכה פסיכולוגית וחברתית בקרבה אישית ומקצועית.

מרפאת נשים לנערות מתבגרות הן ייחודיות בתפקידן לספק כלים ותמיכה לנערות שעוברות דרך רגישה ומשמעותית בחייהן. דרך זו, ישנן הזדמנויות נפלאות לפיתוח אישי, רגשי ופיזי, ולהכוונתן להפוך לנשים עצמאיות.