ליווי הריון

מרפאת נשים במרכז דוד הרצליה מטפל:

גניקולוגיה כללית

בדיקות PAP

אולטראסאונד

מרפאת נשים לנערות

בדיקות PAP

סקירת מערכות ראשונה

סקירת מערכות שניה

אולטראסאונד

מעקב הריון

גיל המעבר

 

בדיקות וליווי הריון

סקירת מערכות מורחבת

אולטראסאונד

טרטולוגיה

 בדיקת שקיפות עורפית

מרפאת פיריון

טיפולי I.V.F

 

הרופאות שלנו

ד"ר אווה דדוש מומחית בגינקולוגיה ומיילדות, מעקב הריונות מיוחדים, סקירת מערכות

ד״ר אווה דדוש

מומחית בגינקולוגיה ומיילדות, מעקב הריונות מיוחדים, סקירת מערכות/

קרא עוד>>

ד"ר חגית קליגר רופאת נשים, מומחית בגינקולוגיה ובמיילדות

ד"ר חגית קליגר

רופאת נשים, מומחית בגינקולוגיה ובמיילדות

קרא עוד>>

ליווי הריון

להרות ולהיות אם היא חוויה מרהיבה ומיוחדת בחיי נשים. במהלך תקופת ההריון, גוף האישה חווה שינויים פיזיים ונפשיים. האישה יחד עם ההתרגשות חשה לא פעם חשש או חוסר ידיעה וכדאי לשמור על בריאותה ובריאות התינוק, כל אישה במהלך ההריון נמצאת במעקב הריון. ולשם כך, ליווי מרפאת נשים הוא פתרון מומלץ ומועיל.

התפקיד המרכזי של רופאת נשים בליווי הריון

כל אישה נמצאת במעקב הריון אצל רופאת נשים. תפקידה לוודא את תקינות ההריון, לייעץ לאישה במהלך ההריון, היא בודקת את תפקוד הרחמי, מדברת עם האם על נושאים כגון תזונה תקינה, סיכונים רפואיים פוטנציאליים ועוד. לוודא שהבדיקות נעשו ולשאול שלומה. רופאת נשים מלווה את האישה גם אחרי הלידה.

רופאת הנשים  המבצעת מעקב הריון ובאפשרותה לבצע בדיקות רפואיות כמו אולטרסאונד לבדוק את התפתחות העובר במהלך ההריון, בדיקות דם, בדיקת חומציות ועוד. מעקב הריון מסייע בזיהוי מוקדם של בעיות רפואיות והתערבות מוקדמת אם הן נדרשות.

רופאת נשים עוקבת אחר התפתחות ההריון , במידה ויש הריון ביכון גבוה, המעקב יהיה לעיתים תכופות על מנת לעקוב אחר ההתפתחות ולפעול בהתאם לצורך.

יתרונות של ליווי הריון עם רופאת נשים

הנשים שמשתמשות בשירותי רופאת נשים מקבלות מידע מקצועי והבנה לגבי התהליך הפיזי והרגשי של ההריון. זה מסייע להם להתמודד טוב יותר עם השינויים שהו חוות בגוף וברוחם.

רופאת נשים בודקות את האישה והעובר כדי להבטיח את הבריאות והבריאות הנכונה לתינוק מהרגע הראשון. הליווי הרפואי מקנה להם את השקט הנפשי להיות בו למשך כל תקופת ההריון.

אם ישנם בעיות רופאת הנשים יכולה לזהות אותן מוקדם ולהתערב מהר.

ליווי הריון עם רופאת נשים הוא פתרון נהדר לשמירה על בריאות האם והתינוק. הרופאה מספקת מעקב רפואי מדויק ומיומן, והיא תומכת באם במהלך תקופת ההיריון, כך שהיא יכולה לחוות את התהליך ברוגע ובביטחון.