יילוד וגניקולוגיה

מרפאת נשים במרכז דוד הרצליה מטפל:

גניקולוגיה כללית

בדיקות PAP

אולטראסאונד

בדיקות PAP

סקירת מערכות ראשונה

סקירת מערכות שניה

אולטראסאונד

מעקב הריון

 

 

בדיקות וליווי הריון

סקירת מערכות מורחבת

אולטראסאונד

טרטולוגיה

 בדיקת שקיפות עורפית

מרפאת פיריון

טיפולי I.V.F

 

הרופאות שלנו

ד"ר אווה דדוש מומחית בגינקולוגיה ומיילדות, מעקב הריונות מיוחדים, סקירת מערכות

ד״ר אווה דדוש

מומחית בגינקולוגיה ומיילדות, מעקב הריונות מיוחדים, סקירת מערכות/

קרא עוד>>

ד"ר חגית קליגר רופאת נשים, מומחית בגינקולוגיה ובמיילדות

ד"ר חגית קליגר

רופאת נשים, מומחית בגינקולוגיה ובמיילדות

קרא עוד>>

מידע כללי על טיפול רפואי  – יילוד וגניקולוגיה 

ההריון הוא תהליך ביולוגי מורכב במיוחד, שבו גוף האישה מתאים את עצמו להביא ילד לעולם. הריון נגרם כאשר תחושות הסיפוק והזוגיות נשברות על ידי יציאת הרובה מהרחמה ולכן רגיל להיות לו רמה גבוהה של לחץ. הריון טוב ובריא מסתיים בהלידה המוצלחת של ילד בריא.

גניקולוגיה – הרופאה שמלווה אחרי ההריון והילד

הגניקולוגיה היא הענף הרפואי שבו הרופאים מתמחים ברפואת היילוד ובבריאות האישה בכללה. הגניקולוגית מתעסקת בכל האספקטים של ההריון, הלידה, והבריאות של האישה לאחר הלידה. היא אחראית לבצע בדיקות מדעיות ולייעוץ רפואי בכל השלבים השונים שבמהלך ההריון, וגם לטפל בבעיות רפואיות שעשויות להתעורר בזמן זה.

בנוסף, הגניקולוגית עשויה להיות מעורבת גם בתחום של רפואת הפוריות ובטיפול בבעיות הקשורות לפריון האישה. זהו ענף רפואי רחב ומרתק, שבו הרופאים מסייעים לאנשים להשיג את המטרה הרפואית של לידה באופן בריא ובטיפולים מותאמים אישית.

הגניקולוגיה היא ענף הרפואה שמתעסק במשמעותה הרחבה ביותר בבריאות האישה ובהתפתחות היילוד. היא מסייעת לנשים לעבור דרך כל השלבים הרפואיים בתחילת חייהן, מהרמות התפתחותיות המוקדמות ועד להתמודדות עם נכונות להרות ולהכנה ללידה.

הריון ולידה

המרפאה מציעה ללקוחותיה שירות מקיף למעקב הריון : סקירת מערכות, שקיפות עורפית, בדיקות וליווי הריון. מגוון הפתרונות והייעוץ המותאם הופך את החוויה לבטוחה ונעימה.

במרפאת נשים בהרצליה, נותנים מענה מקצועי לבעיות רגישות, גניקולוגיה לנערות. במקום צוות מקצועי וציוד מתקדם.

הצוות הרפואי והמקצועי במרפאה ידוע במקצועיותו ובמומחיותו המוכחת. מרפאת הנשים בהרצליה נותנת חשיבות לפרטיות ובטיחות הלקוחות. היכולת לספק שירות אישי, פרטי ובטוח הופכת את החוויה הרפואית לנעימה ונוחה. מרפאת הנשים מצוידת בציוד רפואי מתקדם, המבטיח תוצאות מדויקות ומהירות טיפול.

המרפאה מציעה לקוחותיה תמיכה מקצועית והולמת, הכוללת ייעוץ אישי והדרכה לכל שלב בטיפול.